Elisabeth REHN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 28-02-1995 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini
  • 01-03-1995 / 10-11-1996 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini prezydium

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Svenska folkpartiet (Finlandia)

Deputowani 

  • 15-01-1995 / 26-10-1995 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 11-04-1995 / 10-11-1996 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka