Mirja RYYNÄNEN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Keskusta (Finlandia)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Suomen Keskusta (Finlandia)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa