Kyösti TOIVONEN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : null (Finlandia)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Petycji
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegacja ds. stosunków z Rosja

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych