Bernard R. TAPIE : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-02-1997 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 04-02-1997 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 16-01-1997 / 04-02-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 16-01-1997 / 04-02-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki