Spalato BELLERE' : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 21-04-1998 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 21-04-1998 : Alleanza nazionale (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 16-01-1997 / 21-04-1998 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 14-10-1997 / 21-04-1998 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 05-06-1996 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 25-04-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 21-04-1998 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 21-04-1998 : Komisja ds. Petycji