Corrado AUGIAS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Włochy)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Petycji
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 17-07-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych