Christiane TAUBIRA-DELANNON : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Energie Radicale (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 16-01-1997 / 19-09-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet