Noël MAMÈRE : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 30-12-1996 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członek prezydium
  • 31-12-1996 / 11-08-1997 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 11-08-1997 : Energie Radicale (Francja)

Przewodniczący 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 18-07-1996 / 15-01-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16-01-1997 / 09-06-1997 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 16-01-1997 / 11-08-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 16-01-1997 / 11-08-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów