Claudio AZZOLINI : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Forza Europa - Członek
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Grupa Unia dla Europy - Członek
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Grupa Unia dla Europy - Przewodniczący
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej

Zastępstwo 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej