Giampaolo V.E. D'ANDREA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 08-05-1995 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 09-05-1995 / 19-01-1997 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 20-01-1997 / 26-10-1998 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 26-10-1998 : Partito popolare italiano (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 19-06-1998 / 26-10-1998 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 19-06-1998 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 27-06-1996 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 27-06-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 26-10-1998 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 14-10-1997 / 26-10-1998 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi