Karin STARRIN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Centerpartiet (Szwecja)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Czechami, Slowacja i Slowenia
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Praw Kobiet

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Polityki Regionalnej