Margaretha af UGGLAS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini prezydium

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Szwecja)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 05-04-1995 / 08-10-1995 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia