Ivar VIRGIN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Szwecja)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Moderata samlingspartiet (Szwecja)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska