Leoluca ORLANDO : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : La Rete movimento democratico (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 21-10-1998 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 23-11-1995 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 22-09-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 11-01-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 14-10-1997 / 20-10-1998 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu