Manuel F. MONTEIRO : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Wiceprzewodniczący
  • 05-07-1995 / 19-10-1995 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-10-1995 : Partido Popular (Portugalia)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 19-10-1995 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia
  • 12-07-1995 / 19-10-1995 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia
  • 11-10-1995 / 19-10-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowacja

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 19-10-1995 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej