Raúl Miguel ROSADO FERNANDES : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członek
  • 05-07-1995 / 13-11-1995 : Grupa Unia dla Europy - Członek
  • 14-11-1995 / 09-12-1996 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Portugalia)

Wiceprzewodniczący 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 14-12-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Tymczasowa Komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)