Mario BORGHEZIO : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 14-06-2015 : Niezrzeszeni
  • 15-06-2015 ... : Grupa Europa Narodów i Wolności - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Lega Nord (Włochy)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Półwyspu Arabskiego
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Komisja śledcza do zbadania zarzutów naruszenia prawa Unii i niewłaściwego administrowania w jego stosowaniu w odniesieniu do prania pieniędzy, unikania opodatkowania i uchylania się od opodatkowania
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-03-2018 ... : Komisja Specjalna ds. Przestępstw Finansowych, Uchylania się od Opodatkowania i Unikania Opodatkowania

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 14-06-2015 : Komisja Prawna
  • 14-07-2014 / 14-06-2015 : Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 25-06-2015 / 18-01-2017 : Komisja Prawna
  • 25-06-2015 / 18-01-2017 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 27-07-2015 ... : Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 21-09-2015 / 18-01-2017 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 01-10-2015 ... : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Chile
  • 21-01-2016 / 04-04-2017 : Komisja śledcza ds. pomiarów emisji w sektorze motoryzacyjnym
  • 19-01-2017 / 08-03-2018 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 19-01-2017 ... : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 19-01-2017 ... : Komisja Prawna
  • 19-01-2017 ... : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony

Kontakt