Nana MOUSKOURI : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Grecja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 26-07-1994 / 16-11-1994 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Bulgaria i Rumunia
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 25-07-1994 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 17-11-1994 / 20-09-1995 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 29-01-1997 / 29-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)

Zastępstwo 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet