Stelios ARGYROS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 29-11-1994 / 19-01-1997 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Grecja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)