Alfonso Luigi MARRA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Forza Europa - Członek
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 26-10-1995 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 16-01-1997 / 08-04-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 09-04-1997 / 22-10-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 23-09-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa