Nikitas KAKLAMANIS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Wiceprzewodniczący
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Politiki Anixi (Grecja)

Wiceprzewodniczący 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 12-07-1995 / 12-10-1995 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Cypr