Pietro Antonio DI PRIMA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Forza Europa - Członek
  • 05-07-1995 / 09-03-1997 : Grupa Unia dla Europy - Członek
  • 10-03-1997 / 14-06-1998 : Grupa Unia dla Europy - Członek prezydium
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Włochy)

Przewodniczący 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 17-11-1994 / 17-11-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowacja
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa

Zastępstwo 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 15-02-1995 / 27-10-1995 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów