Ombretta COLLI : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Forza Europa - Członkini
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Grupa Unia dla Europy - Członkini
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Włochy)

Wiceprzewodnicząca 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 26-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia

Zastępstwo 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Petycji