Jup WEBER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 10-10-1995 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek
  • 11-10-1995 / 18-01-1997 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członek
  • 19-01-1997 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Les Verts (Luksemburg)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 26-10-1995 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi