Walter POSCH : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 30-06-1995 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 30-06-1995 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 30-06-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry
  • 19-01-1995 / 30-06-1995 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 30-06-1995 : Komisja ds. Polityki Regionalnej