Jimmy GOLDSMITH : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Grupa Europa Narodów (Grupa Koordynacyjna) - Przewodniczący
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Niezrzeszeni
  • 13-01-1997 / 12-05-1997 : Grupa Niezaleznych na rzecz Europy Narodów - Przewodniczący
  • 13-05-1997 / 19-07-1997 : Grupa Niezaleznych na rzecz Europy Narodów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1997 : Majorité pour l'autre Europe (Francja)

Przewodniczący 

  • 17-11-1994 / 11-06-1995 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 16-01-1995 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 12-06-1995 / 28-06-1995 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi