Philippe-Armand MARTIN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 14-04-1996 : Grupa Europa Narodów (Grupa Koordynacyjna) - Członek
  • 15-04-1996 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 14-04-1996 : Majorité pour l'autre Europe (Francja)
  • 15-04-1996 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 09-05-1996 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów