Hervé FABRE-AUBRESPY : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Grupa Europa Narodów (Grupa Koordynacyjna) - Członek
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Niezrzeszeni
  • 13-05-1997 / 19-07-1999 : Grupa Niezaleznych na rzecz Europy Narodów - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami zakaukaskimi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami zakaukaskimi
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z republikami zakaukaskimi: Armenia, Azerbejdzanem i Gruzja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z republikami zakaukaskimi: Armenia, Azerbejdzanem i Gruzja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z republikami zakaukaskimi: Armenia, Azerbejdzanem i Gruzja

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 26-01-1996 / 17-07-1996 : Tymczasowa Komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 05-06-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 16-01-1997 / 19-09-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 17-06-1998 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 16-01-1997 / 19-11-1998 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 03-04-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 14-05-1998 / 03-05-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia