Anne Christine POISSON : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 31-10-1996 : Grupa Europa Narodów (Grupa Koordynacyjna) - Członkini
  • 01-11-1996 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 30-09-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 03-10-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 18-07-1996 / 16-01-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16-01-1997 / 15-06-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi