Frédéric STRIBY : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Grupa Europa Narodów (Grupa Koordynacyjna) - Członek
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Niezrzeszeni
  • 13-01-1997 / 19-07-1999 : Grupa Niezaleznych na rzecz Europy Narodów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Francja)

Wiceprzewodniczący 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 27-10-1994 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 28-10-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Petycji

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 18-09-1997 : Komisja Budzetowa