Edouard C.M.P. des PLACES : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Grupa Europa Narodów (Grupa Koordynacyjna) - Członek
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Niezrzeszeni
  • 13-01-1997 / 19-07-1999 : Grupa Niezaleznych na rzecz Europy Narodów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16-01-1997 / 18-09-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 03-04-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 15-05-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kanada