Christof TANNERT : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Wiceprzewodniczący 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Estonia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Estonia