Antoinette FOUQUE : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członkini
  • 01-12-1994 / 16-07-1996 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członkini prezydium
  • 17-07-1996 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Energie Radicale (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 11-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 18-07-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta