Giancarlo LIGABUE : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Forza Europa - Przewodniczący
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Grupa Unia dla Europy - Przewodniczący
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Grupa Unia dla Europy - Członek prezydium
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Włochy)

Deputowani 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu

Zastępstwo 

  • 23-09-1994 / 19-10-1995 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej