Roberto MEZZAROMA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Forza Europa - Członek
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Grupa Unia dla Europy - Członek
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Grupa Unia dla Europy - Członek prezydium
  • 10-12-1996 / 13-07-1998 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący
  • 14-07-1998 / 15-12-1998 : Grupa Unia dla Europy - Członek
  • 16-12-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : null (Włochy)

Przewodniczący 

  • 22-09-1998 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 26-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 14-09-1998 / 22-09-1998 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa

Zastępstwo 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 20-01-1997 / 16-12-1998 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia