Albrecht Karl KONECNY : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 11-07-1995 / 10-11-1996 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 11-07-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Deputowani 

  • 14-07-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 21-09-1995 / 10-11-1996 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 11-10-1995 / 10-11-1996 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia

Zastępstwo 

  • 13-07-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 27-09-1995 / 10-11-1996 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia