Ulf HOLM : Czwarta kadencja Parlamentu 

Członek prezydium 

  • 09-10-1995 / 31-01-1996 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek
  • 01-02-1996 / 28-01-1997 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek prezydium
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek

Członek 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Miljöpartiet (Szwecja)

Członek 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)

Zastępstwo 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii