MaLou LINDHOLM : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członkini

Partie krajowe 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Miljöpartiet (Szwecja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 14-01-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa

Deputowani 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Lotwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Lotwa
  • 16-09-1998 / 14-01-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa

Zastępstwo 

  • 12-10-1995 / 06-11-1995 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 07-11-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 21-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 14-10-1997 / 15-09-1998 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa