Jörn SVENSSON : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członek

Partie krajowe 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Vänsterpartiet (Szwecja)

Deputowani 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Lotwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Lotwa

Zastępstwo 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa