Quinídio CORREIA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 30-10-1995 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 30-10-1995 / 19-07-1999 : Partido Socialista (Portugalia)

Deputowani 

  • 17-11-1995 / 19-04-1996 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 19-04-1996 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 16-01-1997 / 23-10-1998 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 23-10-1998 / 13-01-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 13-01-1999 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia

Zastępstwo 

  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 22-10-1998 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 23-10-1998 / 13-01-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi