Klaus LUKAS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-01-1996 / 10-11-1996 : Niezrzeszeni
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 17-01-1996 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austria)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austria)

Deputowani 

  • 12-02-1996 / 07-05-1996 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 08-05-1996 / 13-11-1996 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy
  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia

Zastępstwo 

  • 08-02-1996 / 13-11-1996 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 16-01-1997 / 19-01-1998 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 19-01-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki