Friedhelm FRISCHENSCHLAGER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Liberales Forum (Austria)

Wiceprzewodniczący 

  • 30-01-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia

Deputowani 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia

Zastępstwo 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry