Karl HABSBURG-LOTHRINGEN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Österreichische Volkspartei (Austria)

Deputowani 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia

Zastępstwo 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria