Sirkka-Liisa ANTTILA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini

Partie krajowe 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (Finlandia)

Deputowani 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zastępstwo 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Lotwa
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Lotwa