Marjo MATIKAINEN-KALLSTRÖM : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 11-11-1996 / 02-03-1998 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini
  • 03-03-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini prezydium

Partie krajowe 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Kansallinen Kokoomus (Finlandia)

Deputowani 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowacja
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 15-04-1999 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej

Zastępstwo 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych