Maria Celeste CARDONA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 18-01-1997 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Członkini

Partie krajowe 

  • 18-01-1997 / 19-07-1999 : Partido Popular (Portugalia)

Deputowani 

  • 21-02-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Lotwa
  • 14-07-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Lotwa

Zastępstwo 

  • 18-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia