Stéphane BUFFETAUT : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Grupa Niezaleznych na rzecz Europy Narodów - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Mouvement pour la France (Francja)

Deputowani 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 13-03-1998 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 14-05-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich

Zastępstwo 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 22-10-1997 / 13-03-1998 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 22-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowacja
  • 14-05-1998 / 19-11-1998 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych