Roger KAROUTCHI : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 11-10-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek
  • 12-10-1999 / 31-12-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Komisja ds. Przemyslu, Handlu Zewnetrznego, Badan Naukowych i Energii
  • 06-10-1999 / 31-12-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem

Zastępstwo 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Komisja ds. Swobód i Praw Obywatelskich, Sprawiedliwosci i Spraw Wewnetrznych

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu