Manuel ESCOLA HERNANDO : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 08-10-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiego Sojuszu Radykalnego - Członek

Partie krajowe 

  • 08-10-1998 / 19-07-1999 : Coalición Nacionalista (Hiszpania)

Deputowani 

  • 09-10-1998 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 09-10-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR

Zastępstwo 

  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 09-10-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 09-10-1998 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta
  • 09-10-1998 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR