Ljubo GERMIČ : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Liberalna Demokracija Slovenije (Słowenia)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Liberalna Demokracija Slovenije (Słowenia)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Obserwator 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych